PRACA Dołącz do naszego zespołu

Myślisz o zmianie pracy ? Łatwo nawiązujesz kontakty ? Cenisz niezależność?

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi TAK to zapraszamy do aplikowania na niezależne stanowisko Doradcy Klienta ds. ubezpieczeń w naszej firmie.

Zapraszamy osoby zainteresowane z terenu Warszawy i okolic do pracy w charakterze niezależnego Doradcy Klienta ds. ubezpieczeń.

Twoje obowiązki

  • przedaż produktów ubezpieczeniowych i finansowych
  • doradztwo i budowanie długofalowych relacji z klientem
  • aktywne pozyskiwanie klientów
  • ciągłe doskonalenie wiedzy produktowej i sprzedażowej

Nasze wymagania
Aby rozpocząć z nami współpracę kandydat musi wstępnie spełnić 1 z trzech warunków :

  • Gotowość do założenia lub prowadzenie własnej działalności gospodarczej
  • Posiadanie umowy o pracę na pełen etat z innym pracodawcą
  • Posiadanie statusu studenta

Ponadto wymagamy :

  • 3 lata doświadczenia w sprzedaży lub obsłudze klienta
  • Samodzielność w realizacji zadań oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Orientacja na osiąganie celów, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Minimum średnie wykształcenie
  • Niekaralność

Znajomość branży ubezpieczeniowej będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy

  • prostą formę współpracy
  • ścieżkę rozwoju i atrakcyjne programy premiowe,
  • indywidualny program wdrożenia oraz pakiet szkoleń produktowych i rozwojowych
  • nowoczesne narzędzia i mobilne aplikacje wspierające codzienną pracę, sprzedaż zdalną i obsługę
  • materiały reklamowe

Gwarantujemy zarobki uzależnione od aktywności, zdobywanie wiedzy i doświadczenia we współpracy z największymi polskimi i międzynarodowymi firmami z branży finansowej oraz serdeczną atmosferę w pracy.

                                                                         CV poprosimy na adres: biuro@ubezpieczenia-kedzierska.pl

                                                                                                                                                             Czekamy na najlepszych _ zapraszamy :)