Singiel

Warto dobrze się ubezpieczyć! W naszej ofercie mamy ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych, m.in.: Allianz, Aviva, Axa (Liberty), Compensa, Generali, HDI, InterRisk, Proama, PZU, Uniqa, Wiener (Gothaer), Warta. Ceny składek polis komunikacyjnych mogą różnić się między sobą z uwagi na zakres warunków ubezpieczenia oraz towarzystwo ubezpieczeniowe, które je oferuje.

Ceny naszych polis mogą być niższe niż oferowane przez porównywarki internetowe lub w towarzystwach ubezpieczeniowych.

Niezależność pozwala Ci realizować życiowe pasje i marzenia, wszystkie plany może jednak skomplikować wypadek lub choroba. W takich sytuacjach nie zawsze możemy liczyć na wsparcie bliskich, dlatego warto mieć odpowiednie zabezpieczenie finansowe, ułatwiające życie w nowych okolicznościach. Z myślą o Tobie przygotowaliśmy specjalną ofertę ubezpieczenia, która pomoże Ci w wielu trudnych sytuacjach.

Proste rozwiązanie na pełną ochronę
Ubezpieczysz swoje życie i zdrowie bez konieczności wykonywania badań lekarskich, w czasie jednego spotkania z agentem. Środki z polisy będą dodatkowym zabezpieczeniem, jeżeli po wypadku albo poważnej chorobie Twoja aktywność zawodowa będzie ograniczona. Szybko otrzymasz wypłatę na podstawie prostego wniosku. Pieniądze z polisy pomogą Ci spłacić ratę kredytu lub pokryć koszty utrzymania w okresie zwiększonych wydatków w związku z chorobą lub wypadkiem.

Zapewniamy pomoc specjalistów

Zajmiemy się organizacją i pokryjemy koszty na przykład:

    • osobistego trenera fitness, aby szybciej wrócić do formy po wypadku lub nagłym zachorowaniu,
    • opieki domowej lub pielęgniarskiej po hospitalizacji,
    • pomocy psychologa w trudnej sytuacji,
    • naprawy i transportu roweru po wypadku, w którym doszło do obrażeń ciała.

Zapraszamy do naszego biura lub kontaktu online! Pomożemy dobrać polisę pod Państwa indywidualne potrzeby. Za składkę mogą Państwo zapłacić jednorazowo lub rozłożyć płatność nawet na 11 rat!