Sposób na Raka

Warto dobrze się ubezpieczyć! W naszej ofercie mamy ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych, m.in.: Allianz, Aviva, Axa (Liberty), Compensa, Generali, HDI, InterRisk, Proama, PZU, Uniqa, Wiener (Gothaer), Warta. Ceny składek polis komunikacyjnych mogą różnić się między sobą z uwagi na zakres warunków ubezpieczenia oraz towarzystwo ubezpieczeniowe, które je oferuje.

Ceny naszych polis mogą być niższe niż oferowane przez porównywarki internetowe lub w towarzystwach ubezpieczeniowych.

W dzisiejszych czasach prawie każde z nas miało styczność z nowotworem, jest to tragedia nie tylko dla osoby chorej, ale także dla jej bliskich. Dlatego chcemy być w tych trudnych momentach przy Tobie i twojej rodzinie, aby was wesprzeć najlepiej jak możemy.

Oferta, którą proponujemy, może być dostosowana do twoich zapotrzebowań:

    • Zapewniamy możliwość drugiej opinii medycznej,
    • Pomoc przez 10 lat od diagnozy,
    • Wsparcie w trakcie leczenia,
    • Duże składki ubezpieczeniowe.

Oferta jest dostępna dla osób od 18 do 60 roku życia. Umowa jest zawierana na 5 lat i może być przedłużana o kolejne, 5-letnie okresy. Zawarcie takiej umowy nie wymaga badań lekarskich, potrzebne jest tylko krótkie oświadczenie.

Zapraszamy do naszego biura lub kontaktu online! Pomożemy dobrać polisę pod Państwa indywidualne potrzeby. Za składkę mogą Państwo zapłacić jednorazowo lub rozłożyć płatność nawet na 11 rat!