Twoja Przyszłość

Warto dobrze się ubezpieczyć! W naszej ofercie mamy ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych, m.in.: Allianz, Aviva, Axa (Liberty), Compensa, Generali, HDI, InterRisk, Proama, PZU, Uniqa, Wiener (Gothaer), Warta. Ceny składek polis komunikacyjnych mogą różnić się między sobą z uwagi na zakres warunków ubezpieczenia oraz towarzystwo ubezpieczeniowe, które je oferuje.

Ceny naszych polis mogą być niższe niż oferowane przez porównywarki internetowe lub w towarzystwach ubezpieczeniowych.

Ubezpieczenie Warta Twoja Przyszłość przeznaczone jest dla osób planujących przyszłość z troską o swoich najbliższych. Oferta jest idealnym połączeniem ochrony ubezpieczeniowej z możliwością inwestowania środków, a tym samym gromadzenia kapitału. Takie rozwiązanie zabezpieczy finansowo Twoich bliskich na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń i pozwoli odkładać środki na przyszłość.

Łatwy dostęp do zgromadzonych oszczędności
Masz już dosyć polis, z których nie możesz wyciągnąć ani grosza przez 10 czy 15 lat? W Warta Twoja Przyszłość możesz dokonać częściowej i całkowitej wypłaty zgromadzonych środków w dowolnym momencie.

Zakres dostosowany do Twoich potrzeb
Warta Twoja Przyszłość to idealne rozwiązanie dla osób, które myślą o zabezpieczeniu przyszłości swojej oraz najbliższych. Produkt daje możliwość swobodnego dopasowania poziomu ochrony i inwestycji.

Swoboda wyboru profilu inwestycyjnego
Warta Twoja Przyszłość to elastyczna forma oszczędzania. Wpłacane składki są regularnie inwestowane w fundusze i plany inwestycyjne ‒ zgodnie z Twoimi wskazaniami.

Ubezpieczenie na wypadek choroby śmiertelnej
Podpisując umowę ubezpieczenia, możesz zabezpieczyć się na wypadek poważnych kłopotów ze zdrowiem. Gwarantujemy Ci wypłatę w razie wystąpienia tzw. choroby śmiertelnej w okresie ubezpieczenia oraz przejęcie opłacania składek w przypadku trwałego całkowitego inwalidztwa.

Zapraszamy do naszego biura lub kontaktu online! Pomożemy dobrać polisę pod Państwa indywidualne potrzeby. Za składkę mogą Państwo zapłacić jednorazowo lub rozłożyć płatność nawet na 11 rat!