Twoje NNW

Warto dobrze się ubezpieczyć! W naszej ofercie mamy ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych, m.in.: Allianz, Aviva, Axa (Liberty), Compensa, Generali, HDI, InterRisk, Proama, PZU, Uniqa, Wiener (Gothaer), Warta. Ceny składek polis komunikacyjnych mogą różnić się między sobą z uwagi na zakres warunków ubezpieczenia oraz towarzystwo ubezpieczeniowe, które je oferuje.

Ceny naszych polis mogą być niższe niż oferowane przez porównywarki internetowe lub w towarzystwach ubezpieczeniowych.

Nikt nie jest odporny na nagłe wypadki, mogą się one przydarzyć każdemu. Dlatego mamy dla Ciebie elastyczną ofertę dla osób aktywnych, nawet do 67 roku życia.

Najważniejsze jest twoje zdrowie
Zapewniamy okres ubezpieczenia nawet do 12 miesięcy, jest to ochrona przed wszelkimi wydarzeniami na terenie Polski, jak i zagranicą, podczas pracy i odpoczynku, 24 godziny na dobę. Bierzemy pod uwagę koszta związane z uszczerbkiem na zdrowiu – w skład tego wchodzi także naprawa i nabyci przedmiotów ortopedycznych jak i dostosowanie mieszkania po wypadkach.

Oferta na najwyszym poziomie
W skład pakietu wchodzą między innymi:

   • Transport medyczny,
   • Wizyta u psychologa,
   • Opieka nad dziećmi i osobami niesamodzielnymi,
   • Konsultacja medyczna.

Dostosowanie się do Twoich potrzeb
Oferta może zostać dostosowana do Twoich wymagań – jeśli uprawiasz sport wysokiego ryzyka, czy wykonujesz pracę o zwiększonym ryzyku, wesprzemy Cię w razie nieszczęśliwych wypadków.

Zapraszamy do naszego biura lub kontaktu online! Pomożemy dobrać polisę pod Państwa indywidualne potrzeby. Za składkę mogą Państwo zapłacić jednorazowo lub rozłożyć płatność nawet na 11 rat!