Ubezpieczenie dla flot samochodowych

Warto dobrze się ubezpieczyć! W naszej ofercie mamy ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych, m.in.: Allianz, Aviva, Axa (Liberty), Compensa, Generali, HDI, InterRisk, Proama, PZU, Uniqa, Wiener (Gothaer), Warta. Ceny składek polis komunikacyjnych mogą różnić się między sobą z uwagi na zakres warunków ubezpieczenia oraz towarzystwo ubezpieczeniowe, które je oferuje.

Ceny naszych polis mogą być niższe niż oferowane przez porównywarki internetowe lub w towarzystwach ubezpieczeniowych.

Flota pojazdów jest wielką odpowiedzialnością, niezależnie od ilości pojazdów. W naszej ofercie możemy zapewnić ochronę dla dużych korporacji, jak i małych przedsiębiorstw, które posiadają nawet tylko 5 pojazdów. Oferta jest skierowana do firm, które posiadają daną flotę, ale też do działalności operujących tymi flotami.

Oferta obejmuje:

   • Zieloną kartę,
   • AC rozszerzone o KR (kradzież),
   • NNW,
   • OC posiadaczy pojazdów mechanicznych

Możemy Cię również zapewnić, że w przypadku uszkodzenia jednego z pojazdów cena ubezpieczenia na pozostałe pojazdy nie ulegnie zmianie.

Zapraszamy do naszego biura lub kontaktu online! Pomożemy dobrać polisę pod Państwa indywidualne potrzeby. Za składkę mogą Państwo zapłacić jednorazowo lub rozłożyć płatność nawet na 11 rat!